a a a

For å endre størrelse på tekst:

PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på "+" for å forstørre eller "-" for å forminske.

Årsrapport 2018 – Rennesøy kommune

Tabell 9.2 Lønnsutgifter 2018

Lønnsutgifter 2018 i % av totale lønnsutgifterRennesøy 2017RennesøyRandabergFinnøyGjesdalStavangerGruppe 2Gj.snitt RogalandGj.snitt landet unntatt Oslo
Lønn, adm., styring, fellesutgifter6,810,44,510,63,35,76,45,45,3
- herav lønn styring og kontrollvirksomhet1,01,10,61,30,60,61,10,70,7
- herav lønn administrasjon6,15,85,59,14,86,66,95,86,0
- herav lønn fellesutgifter-0,33,5-1,60,2-2,1-1,5-1,6-1,1-1,4
Lønn, barnehage21,220,614,014,118,814,610,611,89,3
Lønn, grunnskoleopplæring30,129,027,228,431,125,822,827,425,4
Lønn, helse og omsorg26,127,735,839,030,534,444,838,041,9
Lønn, sosialtjenesten8,08,25,23,65,86,04,44,63,8
Lønn, barnevern0,00,05,70,02,84,01,43,23,1
Lønn, vann, avløp, renovasjon/avfall0,60,51,81,12,12,01,92,11,8
Lønn, fysisk planlegging, kulturminne/natur/ nærmiljø1,81,31,51,61,72,01,71,91,8
Lønn, kultur2,72,23,41,42,33,62,23,12,7
Lønn, kirke0,00,00,00,00,20,00,00,10,0
Lønn, samferdsel0,70,10,30,00,30,90,30,60,8
Lønn, bolig0,20,00,40,00,20,70,30,50,5
Lønn, næring0,60,50,30,40,60,51,00,50,6
Lønn, brann og ulykkesvern1,20,00,00,00,00,01,50,71,5
          
Total1001001001001001009810099
Last ned tabelldata (Excel)